Z smsky...:)

1. března 2012 v 17:14 | Zůza |  My diary
Když padá hvězda, něco si přejte a ono se to splní. Když ti upadne řasa, hoď si ji za triko a něco si přej...
Je hodně přlítežitostí, kdy se říká, že by jste si měli něco přát. Moje kamarádka si něco přeje vždy, když je 10:10, 11:11, 15:15 atd..
Jednou v létě jsem u ní měla přespat. Když jsme ulehli do postelí a já už pomalu usínala najednou zavolala: "23:23! Rychle si něco přej!!" Rychle jsem si vymyslela přání.. "už jsem si něco přála." Chvíli mlčela a pak řekla: "Je zvláštní, že si něco přeješ i když to, co by sis nejvíc přála už máš." Myslím, že jsem na to tenkrát asi ani nic neřekla, maximálně něco jako to je pravda. Druhý den mi od ní v 21:21 přišla smska: Něco si přej :). Zase jsem si něco přála. Ale když jsem jí chtěla odepsat musela jsem přemýšlet nad tím, co mi řekla. "Je zvláštní, že si něco přeješ i když to, co by sis nejvíc přála už máš." Je to pravda. Mám všechno. Všechno co jsem si kdy přála. Tak jsem jí odepsala (proč se pěkně nerozepsat, když jsem to měla zadarmo žejo :D):


...Hrozně se mi líbilo, jak si mi řekla: Je zvláštní, že si něco přeješ i když to, co by sis nejvíc přála už máš. Protože to je hodně pravdivá věta. A já už si můžu přát jen takový detaily..:)..Poslední dobou pořád přemýšlím nad tím, že by neměl nýt den, kdy bych se měla špatně. Protože nic vážnýho (musím zaklepat) se mi v životě nestalo. Nikdy mi neumřel nikdo z rodiny, nikdo z přátel. A když nad tím tak přemýšlím, tak asi ani nikdo koho jsem znala a měla jsem ho ráda.. Netrpím žádnou nevyléčitelnou nemocí ani jsem nikdy nebyla v nemocnici.. Nikdo z mých přátel a blízkých nemá rakovinu nebo jakoukoliv jinou nemoc, na kterou se umírá.... Když jsem byla malá, tak jsem si přála přesně takový život jaký mám teď: mám svůj vlastní pokoj zařízený podle sebe, chodím na gympl kam jsem chtěla, nikdo mi neumřel (takhle to zní možná trochu divně.. ale už od malička mám strach ze smrti.. možná ani ne tak ze svojí jako smrti někoho z rodiny nebo přátel), mám hodně přátel, mam psa a člověka, který mě miluje..Mám všechno, co jsem si kdy přála.. A úplně první přání (aspoň co si pamatuju), které jsem si přála se mi zatím stále plní.. A nebudu říkat jaké to je, aby se pořád plnilo :).... Došla jsem k názoru, že do té doby, co bude všechno tak jak je teď, bych neměla mít jediný špatný den.. Protože co je to za starost špatná známka z písemky oproti starostem dětí trpících v Africe hladem nebo oproti tomu, když tě opustí milovaná osoba..♥.. A proč ti to píšu? Vlastně ani nevím.. Možná protože si musím sama sobě připomenout, že bych si měla vážit toho, co mám..A protože jsem ti včera nestihla odpovědět.
...
Obrázky - Koláže : 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 2. března 2012 v 21:36 | Reagovat

Jé Zuzi!
Pamatuju si tě!  Strašně mě tehdy mrzelo, že si přestala s blogem! Jéé, jsem moc ráda, že ses ozvala ! :)))))) Rozhodně spřátelím!

Jsem moc ráda, že ses ozvala, překvapila si mě a MILE :)))))

2 Petra Petra | Web | 3. března 2012 v 9:36 | Reagovat

Chápu :))))
No, celej víkend zapíjím narozky s rodinou a příští pátek s kamarádkama :))))

Jinak zajímavej článek, já si taky vždycky něco přeju 22:22 atd. Ale jako jenom když se náhodou podívám na telefon kolik je a zjistím, že je třeba 11:11 tak si něco přeju. Myslím to tak, že to nevyhledávám a neplánuju to :))))) Prostě náhoda :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama